AutoSvit.com.ua
  Автосалони    Перевірка VIN    Автосервіси  Відгуки автовласників    Новини  
продати автомобіль, додати оголошення width=
автобазар
продаж мототехніки
продаж мікроавтобусів
продаж автобусів
продаж вантажівок
продаж спецтехніки
продаж прицепів
продаж водного транспорту
продаж автозапчастин

На аукціоні продадуть Lamborghini Miura, який все життя простояв у вітальні, як мебля

>> Все новости

06.07.2024 | Комментарии [0]


Lamborghini-Miura_


Дива іноді трапляються, як от цей випадок. На продаж виставлять Lamborghini Miura, який із 80-х років виконував роль меблів. Торги проведе аукціонний будинок Gooding & Company, фахівці якого розраховують виручити за вінтажний суперкар від двох до 2,5 мільйонів доларів.

Lamborghini Miura P400 S випускали з 1968 до 1971 року. Цей суперкар, зібраний у липні 1970 року, відрізняється коричневим відтінком кузова Luci del Bosco Metallizzato, який поєднується з комбінованим салоном з бежевої тканини та натуральної шкіри. Перше десятиліття суперкар провів Італії. Однак на початку 1980-х автомобіль перевезли до США, після чого розмістили у вітальні житлового будинку.

Предметом меблів суперкар був аж до цього року. Щоб витягти машину з вітальні, новому власнику довелося знести декілька внутрішніх стін будинку. За роки простою Lamborghini зберігся у повністю автентичному стані. Однак тривале забуття все ж таки позначилося на зовнішньому вигляді та технічному стані моделі.

У ході торгів, які відбудуться в серпні, за втрачений Lamborghini Miura P400 S з пробігом 42 тисячі кілометрів збираються виручити до 2,5 мільйонів доларів.

Источник: autoconsulting.com.ua

Добавить комментарий >> комментариев [0]
Ваше имя:
Комментарий:
7+10=
*
Введите сумму двух чисел.