Дилери почали отримувати оновлений преміальний кросовер Mazda CX-60. Ми вирішили дізнатися, що в ньому змінилося. Насправді, ззовнішніх змін не так і багато, а от по техніці є певні відмінності від попередніх поставок.
Отже, зовнішність японці вирішили залишити без втручань. Лише додали новий колір - Zircon Sand. В інтер'єрі відмін теж не виявили. Зато японці попрацювали над технікою.
Тепер відрізняється потужність 2,5-літрового двигуна і вона становить 188 к.с. У потужного 3,3-літрового варіанта потужність залишилася такою ж, як була до цього - 284 к.с.
Змінилися налаштування підвіски. Плужини стали трохи м'якішими по характеристиках, а от амортизатори навпаки - мають збільшені характеристики. У комплексі це дало більш зібраний характер і кращу адаптацію до поганих доріг. Mazda CX-60 тепер менше гойдається на нерівностіх і швидше стабілізується.
Отже, японці виконали роботу над побажаннями клієнтів і вже довезли оновлені машини до дилерів. Обираємо.