AutoSvit.com.ua
  Автосалони    Перевірка VIN    Автосервіси  Відгуки автовласників    Новини  
продати автомобіль, додати оголошення width=
автобазар
продаж мототехніки
продаж мікроавтобусів
продаж автобусів
продаж вантажівок
продаж спецтехніки
продаж прицепів
продаж водного транспорту
продаж автозапчастин

В лінійці Skoda Superb появиться версія з плагін-гібридом

>> Все новости

08.06.2024 | Комментарии [0]


Skoda-Superb_


Новий Skoda Superb скоро буде доступний не тільки в кузові універсал, але і у вигляді ліфтбека з гібридом, що підключається (PHEV). Спочатку планувалося випустити гібрид тільки для версії Combi, але завдяки високому попиту на ринку Skoda змінила свої плани і тепер запропонує цю опцію і для ліфтбека.

Skoda активно працює над впровадженням гібридної установки у ліфтбек. Це потребує деяких технічних змін, включаючи встановлення акумулятора під багажним відділенням, після чого пройдуть всі необхідні тести та сертифікації. Skoda очікує, що ліфтбек Superb PHEV з’явиться на дорогах у першій половині 2025 року.

Нова версія отримає значні покращення порівняно з попередньою моделлю. Замість акумулятора на 13 кВт-год, що забезпечує пробіг 55 км за циклом WLTP, новий Superb буде оснащений батареєю на 25,7 кВт-год, що дозволить проїхати до 100 км на одному заряді.

Крім того, автомобіль зможе підтримувати швидке заряджання потужністю до 50 кВт. Замість старого двигуна 1.4 TSI буде встановлений новий 1,5-літровий двигун потужністю 204 к.с.

Цей крок дозволить Skoda запропонувати більш привабливий та ефективний варіант для тих, хто шукає гібридний автомобіль із великим запасом ходу та можливістю швидкої зарядки. Новий ліфтбек Skoda Superb PHEV обіцяє стати гідним доповненням до лінійки гібридів і задовольнити зростаючий попит на ринку.

Источник: autoconsulting.com.ua

Добавить комментарий >> комментариев [0]
Ваше имя:
Комментарий:
4+7=
*
Введите сумму двух чисел.