AutoSvit.com.ua
  Автосалоны    Проверка VIN    Автосервисы  Отзывы автовладельцев    Новости  
продать автомобиль, добавить объявление
автобазар
продажа мототехники
продажа микроавтобусов
продажа автобусов
продажа грузовиков
продажа спецтехники
продажа прицепов
продажа водного транспорта
продажа автозапчастей

Автосалон Автосалон "Geely"

>> все автосалоны

Продаваемые марки:     Geely  

Адрес :  Винницкая обл., г. Бершадь. ул.Красноармейская, 9
Время работы : 
Телефон :  8-04352-2-37-00
Факс : 
E-mail : 
www :  www.autotrade.com.ua
Информация
Схема проездаСхема проезда
Отзывы о автосалонеОтзывы о автосалоне

Дополнительная информация : Підприємство "Автотрейд компані" було засноване в 1999 році. Протягом цього достатньо тривалого часу наша компанія постійно досягає європейських стандартів якості, надаючи високоякісні послуги своїм клієнтам як на етапі продажу автомобілів, так і при їх подальшому обслуговуванні. На ринку Вінницького регіону - це один з ведучих професійних продавців автомобілів. Станом на сьогоднішній день „Автотрейд компані" являється офіційним дилером автомобілів SEAT, GEELY, ВАЗ, CHANA, LANDWIND та вантажної спецавтотехніки FOTON.
    „Автотрейд компані" має розвинуту інфраструктуру: п'ять автосалонів і спеціалізовані станції технічного обслуговування.
    На автомобілі, що продаються підприємством, надається високоякісне гарантійне і сервісне обслуговування на власних СТО, пропонується гнучка система знижок і подарунків, застосовується низьковідсоткова система кредитування як фізичних, так і юридичних осіб.
      Наше бажання, щоб наші автомобілі приносили Вам користь та задоволення і стали Вашими надійними помічниками. Ми упевнені в надійній якості, технологіях і устаткуванні наших автомобілів, тому на кожний автомобіль ми надаємо тривалу гарантію, а також надійний сервіс і оригінальні запчастини. Якщо Ви дійсно хочете придбати якісний та надійний автомобіль, можете покластися на наш досвід, ми максимально задовольнимо Ваші автомобільні пристрасті.
        Ми виконуємо свої обов'язки і несемо відповідальність за кожну одиницю проданої нами продукції і надані послуги. Створюємо максимально комфортні умови для наших клієнтів і партнерів компанії.
Сподіваємось, що запропоновані нами можливості вибору автомобілів, різноманітність їх комплектації, умови придбання і широкий перелік додаткових послуг дозволить нашим покупцям, спрівпрацюючи з нами, вирішити всі питання, які виникають по транспорту і сервісному забезпеченню їх особисто та їх підприємств, а також створить міцну базу для взаємовигідної і плідної співпраціПросмотров: 3001