AutoSvit.com.ua
  Автосалони    Перевірка VIN    Автосервіси  Відгуки автовласників    Новини  
продати автомобіль, додати оголошення width=
автобазар
продаж мототехніки
продаж мікроавтобусів
продаж автобусів
продаж вантажівок
продаж спецтехніки
продаж прицепів
продаж водного транспорту
продаж автозапчастин

Електромобілі виявилися менш надійними, ніж автомобілі з ДВЗ. Результати дослідження

>> Все новости

08.12.2023 | Комментарии [0]

Consumer Reports переробив свою методологію для прогнозуванню рейтингів надійності та оновив питання проблемних областей, щоб вирішити специфічні проблеми, характерні для статистичного аналізу електромобілів.

Результати, як і раніше, підтверджують кліше: автомобілі, які довше перебувають на ринку, як правило, надійніші; седани загалом надійніші, ніж позашляховики та пікапи. Звісно, є й винятки, як-от Chrysler Pacifica Hybrid, який отримав найнижчу оцінку за 100-бальною шкалою (14 балів), та Toyota RAV4 Hybrid, що є одним з найнадійніших автомобілів у дослідженні. Однак у результатах дослідження є і погані новини для фанатів електромобілів та гібридів, які підзаряджаються від мережі. Електромобілі мають на 79% більше проблем, ніж автомобілі з ДВЗ, а гібриди PHEV мають на 146% більше проблем з надійністю, ніж автомобілі з ДВЗ!

Почнемо з того, як було складено рейтинг. Consumer Reports (CR) створив перелік категорій проблем від легких (скрип) до серйозних (проблеми з батареєю електромобіля), кожна з яких мала свою вагу. Було 12 потенційних проблемних областей, характерних для електромобілів, 17 потенційних проблемних областей для автомобілів з ДВЗ, 19 для звичайних гібридів і так далі.

CR опитував своїх підписників про проблеми надійності протягом минулого року, отримавши відповіді про більш ніж 330 000 автомобілів 2020-2024 модельних років. Бренди оцінювалися за "зваженим загальним показником проблем для всіх моделей в межах бренду для кожного модельного року" в поєднанні з середнім результатом бренду з 2021 по 2023 або 2024 модельний рік в залежності від того, скільки інформації було для моделей 2024 модельного року, в поєднанні з опитуванням задоволеності власників і власними даними видання про безпеку та надійність. В остаточний рейтинг увійшли 30 брендів; CR не зміг отримати достатньо статистичних даних, щоб включити Alfa Romeo, Fiat, Jaguar, Land Rover, Lucid, Maserati, Mitsubishi або Polestar.

Через оновлену формулу підрахунку результатів цьогорічні висновки не можна порівнювати з попередніми рейтингами надійності. Вони виявились наступними:

Lexus очолив рейтинг з результатом 79 балів зі 100, за ним йдуть Toyota (76), Mini (71), Acura (70) і Honda (70), які замикають п'ятірку лідерів. Цікаво, що Mini, бренд, який колись був відомий своєю жахливою надійністю, тепер №3.

П'ятірка найгірших: Jeep (26), Volkswagen (26), Rivian (24), Mercedes-Benz (23) та Chrysler (18).

Buick опинився на 12 місці з 55 балами, між Hyundai (56) та Infiniti (53). Загалом, виробники з США показали не найкращі результати, набравши в середньому 39 балів зі 100 можливих, значно відставши від азійських виробників, які набрали 63 бали, та європейців, які набрали 46 балів. Краще інших зарекомендували себе такі автомобілі, як Ford Edge і Maverick, Buick Encore GX, Chevrolet Equinox і GMC Terrain, за прогнозовану надійність вище середнього рівня.

За результатами дослідження Consumer Reports електромобілі мали на 79% більше проблем, ніж автомобілі з ДВЗ. Справа в тому, що більшість електромобілів нові на ринку, і просте усереднення всіх моделей призведе до того, що кілька “гнилих яблук” спотворюватимуть картину.

Гібриди, які підзаряджаються від мережі, показали ще гірші результати в цьому аналізі надійності силових агрегатів. Але й тут картина спотворена такими моделями як Audi Q5 та вищезгадана Pacifica, яка також одноосібно потягнула Chrysler на дно, отримали гірші результати, ніж їхні брати і сестри з ДВЗ. Тим часом плагін-гібриди Toyota RAV4 Prime, Kia Sportage, BMW X5 та Ford Escape отримали середні або значно вищі за середні бали за надійність. Іншими словами, все набагато складніше, ніж здається.

Источник: autoconsulting.com.ua

Добавить комментарий >> комментариев [0]
Ваше имя:
Комментарий:
6+8=
*
Введите сумму двух чисел.