AutoSvit.com.ua
  Автосалоны    Проверка VIN    Автосервисы  Отзывы автовладельцев    Новости  
продать автомобиль, добавить объявление
автобазар
продажа мототехники
продажа микроавтобусов
продажа автобусов
продажа грузовиков
продажа спецтехники
продажа прицепов
продажа водного транспорта
продажа автозапчастей

Фольксваген Гольф: переваги моделі

26.08.2021
Фольксваген Гольф: переваги моделі
Краще Фольксвагена Гольф може бути лише його наступне покоління. В цьому вже встигли впевнитися тисячі автолюбителів по всій Україні. Купити Volkswagen Golf в будь-якому місті країни можна за допомогою сервісу OLX. На сайті представлена техніка майже всіх поколінь.

Зовнішній вигляд та салон
Зовні Гольф – дуже стильний автомобіль, який з кожним наступним поколінням стає більш сучасним та аеродинамічним. Салон транспорту заслуговує особливої уваги:

  • в оздобленні використовуються лише якісні матеріали (м’який пластик та щільний текстильний матеріал);
  • хімчистка салону дозволяє повернути автомобілю вигляд нового;
  • багато місця для задніх пасажирів (навіть якщо їх зріст вище 185 см);
  • зручні комфортні крісла для переднього пасажира та водія;
  • ефективна система клімат-контролю;
  • інформативна панель зі зручним розташуванням приладів.

Дещо розчаровує об’єм багажного відділення, але мало хто використовує таке авто для перевезення великої кількості вантажів. Навіть при складених задніх сидіннях місця малувато.

Враження від керування
Всі без виключення власники виділяють керованість Гольфа. Особливо це стосується останніх трьох поколінь. Кермо миттєво реагує на рухи рук водія, тому можна об’їхати перешкоду або яму на дорозі.

Навіть якщо доводиться їхати весь день за кермом, водій не втомлюється. Причому це стосується не лише їзди по трасі, але і пересування по місту. Зручні крісла з точним регулюванням положення дозволяють налаштувати їх під себе. Автомобіль добре тримає дорогу на будь-якій швидкості. Поїздка на 100 км/год або на 180 км/год однаково комфортна.

Підвіска – одна з сильних сторін моделі. Таке враження, що вона створена саме для вітчизняних доріг. Вона і не жорстка, і не м’яка. Ями на дорозі поглинаються майже без відчуття в салоні: їх можна почути лише по звуку. Упродовж десятків тисяч кілометрів авто не потребує серйозного ремонту: потрібно лише вчасно заправляти його бензином. Гольф вважається одним із найнадійніших авто у своєму класі.